Oferty pracy w Federacji Naukowej WSB-DSW Merito

W związku z prowadzoną współpracą z podmiotami z otoczenia społeczno−gospodarczego oraz pracownikami naukowymi z zagranicy zapraszamy pracowników badawczych oraz badawczo­−dydaktycznych do współpracy w ramach zespołów badawczych, w tym zespołów o charakterze międzynarodowym i interdyscyplinarnym.

Propozycje współpracy prosimy przesyłać na adres e-mail:

biuro@federacjanaukowa.pl

komputer na biurku

Rekrutacja na stanowiska administracyjno-biurowe

Opiekun projektów naukowych

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie źródeł zewnętrznego finansowania dla projektów naukowych (m.in. fundusze europejskie, fundusze ministerialne, fundusze norweskie, NCN, NCBR, ABM, NAWA, FNP) oraz przygotowywanie informacji o możliwościach i zasadach aplikowania dla pracowników naukowych;
  • inicjowanie aktywności i zachęcanie pracowników naukowych do aplikowania o projekty badawcze,
  • wspieranie procesu składania wniosków projektowych, obejmujące m.in. udział w opracowywaniu części administracyjnej wniosków projektowych, weryfikację formalną oraz nadzór nad całościowym przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej;
  • wsparcie administracyjne pracowników naukowych w zakresie realizowanych projektów, w tym monitorowanie terminów istotnych dla realizacji przyznanych projektów oraz stopnia osiągniętych wskaźników, prowadzenie korespondencji formalnej z instytucjami finansującymi;
  • wsparcie pracowników naukowych w procesie zakończenia projektów, w tym w przygotowaniu raportu końcowego;
  • prowadzenie ewidencji i archiwizowanie dokumentacji projektowej,
  • sporządzanie sprawozdań dotyczących realizowanych projektów,
  • zamieszczanie oraz aktualizowanie danych dotyczących realizowanych projektów i komercjalizacji w systemie POL-on oraz w wewnętrznym systemie Omega-PSIR,
  • współpraca z pracownikami uczelni – jednostek uczestniczących w Federacji,
  • sprawozdawczość z realizacji zadań do bezpośredniego przełożonego i Prezydenta Federacji.

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami (w tym w szczególności naukowymi),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość obsługi Pakietu Microsoft Office 365,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie pozytywnych relacji, efektywna komunikacja,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na Uczelni wyższej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • ciekawą i samodzielną pracę w jednostce naukowej, skupiającej uczelnie akademickie, należące do największego holdingu edukacyjnego w Polsce
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne
  • dodatkowe dni wolne
  • zajęcia z języka angielskiego

Referent w Biurze Federacji

  • obsługa kancelaryjna Prezydenta Federacji: organizacja spotkań, prowadzenie terminarza spraw, rezerwacja noclegów, sal oraz organizacja dojazdów,
  • organizowanie terminowego obiegu dokumentów,
  • prowadzenie terminowego rejestru zarządzeń Prezydenta,
  • prowadzenie dokumentacji organów kolegialnych Federacji (w tym m.in. rejestru uchwał, podsumowań, protokołów),
  • prowadzenie strony BIP Federacji,
  • prowadzenie strony internetowej podmiotu oraz Intranetu dla pracowników,
  • prowadzenie rejestru poczty przychodzącej i wychodzącej, przygotowywanie korespondencji,
  • obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w jednostce naukowej, skupiającej uczelnie akademickie, należące do największego holdingu edukacyjnego w Polsce,
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne,
  • dodatkowe dni wolne,
  • zajęcia z języka angielskiego.