Rusza szósta edycja programu mentoringowego TopMinds, skierowanego do studentów i studentek, będących na ostatnim roku studiów magisterskich. Program ten oparty jest na indywidualnej ścieżce rozwoju z pomocą i współpracą Mentora, a także dedykowanych szkoleń i warsztatów, przygotowanych dla osób planujących swoją karierę na polu naukowym.

 

Program TopMinds to mentoring oparty na budowaniu relacji, indywidualnym podejściu oraz transferze wiedzy i doświadczeń. Dlatego każdy i każda z uczestników i uczestniczek ma wyjątkową szansę realizować się pod opieką jednego ze współpracujących z nami naukowców, ekspertek i ekspertów, reprezentujących różne dziedziny nauki i kultury - absolwentów programów Fulbrighta i Top 500 Innovators. Wyjątkowość i skuteczność tego podejścia potwierdzają sami uczestnicy: https://topminds.pl/relacje/. Program ten otwiera polskim naukowcom i naukowczyniom drzwi do międzynarodowej kariery.

 

W roli Mentorki znalazła się Dr Barbara Muszyńska, pracownica badawczo-dydaktyczna Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Pełną listę mentorów i mentorek mogą Państwo zobaczyć na stronie programu: https://topminds.pl/edycja-2023/mentorzy-2023/. Wśród wybranych ekspertek i ekspertów są tylko dwie osoby reprezentujące uczelnie niepubliczne. 

 

Zachęcamy studentów ostatniego roku studiów magisterskich oraz doktorantów do zgłoszenia udziału w programie. Formularz zgłoszeniowy jest aktywny do 7 listopada 2022 r. do godziny 16:00. 

 

Więcej o programie: https://topminds.pl/edycja-2023/

 

#TopMinds #TopMinds2023 #FulbrightPoland #Top500Innovators


Dr Barbara Muszyńska, doktor nauk humanistycznych (Universidad de Córdoba). Działalność badawczo-dydaktyczna oraz badawczo-rozwojowa Pani doktor w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, ma na celu połączenie różnych dydaktyk przedmiotowych wraz z dydaktykami języków obcych w kontekście edukacji dwu i wielojęzycznej w celu wypracowywania nowych form kształcenia międzyprzedmiotowego.

Czytaj więcej